Kalendáře z fotografií pro rok 2018

Úvodní strana >> Foto kalendáře

Fotokalendáře z vlastních fotografií 

Moderní a originální fotokalendáře pro netradiční oživení interiéru. Fotokalendáře vhodné na Váš pracovní stůl nebo zavěšení do kanceláře. Doporučujeme Vám využít naší nabídky na vytvoření fotokalendářů z vlastních fotografií v profesionální kvalitě. Fotokalendáře vyrábíme fotografickou cestou na kvalitní fotografický papír s vysokou barevnou stálostí fotografií.

 

Kalendář z vlastních fotek - Netradiční dárek

Fotokalendář z fotografií je velice oblíbeným a netradičním dárkem pro Vaše blízké.

Oblíbenou formou fotokalendáře je nejčastěji vytvoření fotokalendáře s dětmi či vnoučaty pro prarodiče. Snímky z dovolené na kterou budete celý rok rádi vzpomínat a připomínat si nezapomenutelné okamžiky a to pomocí fotografií ve Vašem fotokalendáři. Oblíbené téma fotokalendářů bývá také často fotografie Vašeho zvířecího
kamaráda, které 
mohou originálně dotvářet interiér domova.

Vytvořte si fotokalendář s vlastním fotografiemi během několika minut online. Zvolte si níže Vámi požadovaný typ fotokalendáře a stiskněte tlačítko pokračovat.

Roční fotokalendář jednolistý Od59

Roční fotokalendář jednolistý

Roční fotokalendář na šířku velikosti A3 a A4 je určen k pověšení popřípadě k zarámování.

Pokračovat
Měsíční fotokalendář na výšku  Od299

Měsíční fotokalendář na výšku

Měsíční fotokalendář na výšku obsahuje s titulní stranou 13 fotografií. Měsíční fotokalendáře o velikosti A3 a A4 jsou určeny k pověšení. Velikost fotokalendáře A5 je možno vyžádat se stojánkem na stůl.

Pokračovat
Měsíční čtvercový kalendářOd199

Měsíční čtvercový kalendář

Měsíční fotokalendář ve tvaru čtverec obsahuje 12 fotografií. Můžete si zvolit ze tří velikostí čtvercového fotokalendáře. Všechny kalendáře jsou určeny k pověšení.

Pokračovat
Luxusní dvouměsíční kalendář na výškuOd399

Luxusní dvouměsíční kalendář na výšku

Dvouměsíční fotokalendář na výšku obsahuje 6 fotografií. Zvolit můžete ze dvou velikostí kalendáře. Oba formáty jsou určeny k pověšení.

Pokračovat

Vytvořte si vlastní fotokalendář online během několika minut. Zvolte si typ fotokalendáře a stiskněte tlačítko pokračovat.

Zavřít

OK
1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení
 

Zpracování fotokalendářů

Ke zpracování každého fotokalendáře přistupujeme s maximální pečlivostí. Každou zaslanou fotografii graficky upravíme, tak aby byl konečný výsledek profesionální. Fotokalendáře jsou svázané kroužkovou vazbou s háčkem k zavěšení

Fotografie pro fotokalendář

Vyberte si Vaše oblíbené fotky a jednoduše si nechte vytvořit unikátní kalendář z vlastních fotografií. Fotografie z dovolené, oblíbené motivy, děti či různé akce mohou tvořit snímky ve Vašem fotokalendáři. Záleží pouze na Vaší fantazii, jaké fotografie si vyberete a zvěčníte.

 

   

Měsíční kalendáře z fotografií

Měsíční fotokalendáře patří mezi nejoblíbenější. Fotokalendáře nabízíme v různých velikostech a tvarech. Všechny formáty jsou určeny k pověšení. Fotokalendář velikosti A5 je se stojánkem určen k umístění na stůl. Pro výrobu měsíčního kalendáře je potřeba 12 až 13 fotografií.

Dvouměsíční kalendáře z fotografií

Dvouměsíční fotokalendáře jsou určeny pouze k zavěšení. Vybrat si můžete kalendář na šířku nebo na výšku. Pro tyto kalendáře je nutné dodat 6 fotografií.

Naše nabídka kalendářů z vlastních fotografií zahrnuje také roční kalendář k pověšení.