Akční nabídka-udělejte si pořádek ve fotkách
Fotoobrazy na plátně - dokonalá fotografická dekorace
hrnek s vlastní fotografií - tisk fotek na keramiku

TISK FOTOGRAFIÍ PŘES INTERNET

Kodak Royal Paper

Jako materiál pro tisk fotografií používáme originál Kodak Royal Paper.

VÍME, CO CHCETE - FOTOGRAFIÍ SE ÚSPĚŠNĚ ZABÝVÁME JIŽ 28 LET

  • materiál špičkové kvality
  • chemický proces vyvolání zajišťuje naprosto stálé barvy
  • zhotovení do 24 hodin samozřejmostí 
  • Individuální přístup ke každé zakázce
  • všechny běžné rozměry fotografií od 9x13cm do 30x45cm + jakékoliv Vaše přání
  • profesionální zařízení Noritsu QSS 3201 SD s rozlišením až 640dpi
  • jsme také fotografivé a víme, jak dobrá fotografie má vypadat

 

Vyvolání fotek

Tisk fotek automaticky 

Tisk fotografií probíhá zcela automaticky dle parametrů zadaných zákazníkem. Každá fotografie je automaticky optimalizována pro co nejlepší výsledek, nedochází však ke kontrole jednotlivých snímků.  Vzhledem však k rychlosti tisku v automatickém režimu může být cena fotek již od 1,95 Kč za fotografii 9x13. Akční ceny platí při množstevním odběru min.100 respektive 300 ks fotografií.

Jak to funguje

Jednoduše nahrajete své fotografie do naší laboratoře přes následující odkaz. nepotřebujete stahovat žádná program ani nic instalovat, vše probíhá online. V dalším kroku  nastavíte fotografiím parametry jako velikost,  počet kusů a povrch fotografie lesk nebo mat. Všemi kroky objednávky Vás provede nápověda na obrazovce.

 

AUTOMATICKÝ TISK FOTEK OBJEDNEJTE ZDE

 

Tisk fotografií s ruční kontrolou a úpravou

Při ručním způsobu tisku fotek jsou fotografie automaticky optimalizovány pro co nejlepší výsledek a navíc je každá fotografie před tiskem zkontrolována naším technikem s případnou úpravou jasu, barev a výřezu s cílem co nejlepšího výsledku. Při jakémkoli problému je ihned zákazník kontaktován a tím eliminovány chyby například při špatném volbě nastavení fotek.

 

TISK FOTEK S RUČNÍ KONTROLOU OBJEDNEJTE ZDE

 

velkoformátové fotografie

Tisk velkoformátové fotografie

Kompletní ruční zpracování, kontrola a případné úpravy zdarma. Formáty od 40x50 cm do 60x120 cm.  Samozřejmě dokážeme vyrobit i jakýkoli atypický formát fotografií.

  • Každou fotografii před zpracováním pečlivě zkontrolujeme a opravíme případné nedostatky - např. nesprávné zabarvení, ostrost, ale i případné drobné retuše např. nečistot na čipu fotoaparátu. 
  • K vyvolání velkoformátových fotografií přistupujeme vždy individuálně s největší pečlivostí. nemusíte se bát, ža bychom vytiskli vaše fotografie nekvalitní - v případě jakéhokoli problému, například s nízským rozlišením a pod. Vás budeme neprodleně kontaktovat.

 

TISK VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE OBJEDNEJTE ZDE

Všechny foto zakázky expedujeme zpravidla do 24 hod.

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Nastavení fotoaparátu pro budoucí tisk fotek

Nastavení fotoaparátu pro budoucí tisk fotek

Dnešní možnosti, čím fotografovat jsou nepřeberné. Můžeme fotit ještě klasickým fotoaparátem na kinofilm, samozřejmě digitálně, ale i telefonem, outdoorovou kamerou, digitální videokamerou, kamerou do auta a když na to přijde, tak i krabicí od bot…

číst