Spolupráce pro fotografy

Úvod / Spolupráce pro fotografy

Jste profesionální fotograf nebo zapálený zdatný fotoamatér?

Vlastníte a provozujete fotostudio, zabýváte se fotografováním svateb, škol, školek nebo portrétní a technickou fotografií? Nabízíme Vám zajímavou dlouhodobou spolupráci s naší laboratoří. Můžete využít celé portfolio našich služeb v oboru zpracování fotografií a fotodárků s využitím zajímavých benefitů:

  • Vaši zakázku zpracujeme přednostně
  • Při dlouhodobější spolupráci nabídneme profi slevu.
  • Budeme vždy v kontaktu a ihned řešit jakoukoli nestandardní situaci

Spolupracujte s námi

Ať již fotíte produktovou fotografii, svatby nebo školní skupiny, vždy se můžete spolehnout na exclusivní servis naší fotolaboratoře. Jsme totiž sami fotografové a nabízíme mimo jiné podobné služby...tím pádem víme, jak má taková fotografie vypadat. Můžeme Vám nabídnout nejnižší možnou cenu a přitom nejvyšší standard zpracování, počínaje zkušeným personálem a konče vynikajícím použitým materiálem Kodak.

expedice do 24 hodin  expedice do 24 hodin
obrázek fotoaparátujsme  fotografové
výběr materiálu k výroběvýběr materiálu
obrázek lupyruční kontrola 

 

 

 

 

Jak začít se spoluprací?

Zaregistrujte se. Vyplňte náš jednoduchý registrační formulář a napište nám na mail info@online-fotografie.cz, že byste byli rádi zařazeni do kategorie spolupracujících fotografů. Po registraci Vám zašleme uvítací slevu vy výši 5 %, kterou můžete okamžitě použít na první objednávku a vyzkoušet tím naše kvality.

Zašlete nám i odkaz na Vaši fotogalerii na webu, Facebooku nebo Instagramu - uděláme si tak obrázek, co fotíte a lépe zpracování přizpůsobíme Vašim potřebám.

A můžete objednávat. Podle Vašeho obratu Vás zařadíme do slevového systému od 3 do 10%. Jednoduše jak Váš roční obrat narůstá, narůstá i Vaše sleva. Navíc můžeme domluvit i speciální slevu pro konkrétní speciální objednávku.

Tak jdeme na to!

Přejeme dobré světlo.

Team Online-Fotografie

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení