Nestandardní rozměry fotografií - jak objednat

Úvod / Blog / Nestandardní rozměry fotografií

foto galerie nestandardních formátů

Nestandardní formáty fotek

Potřebujete fotografie o velikosti, které se běžně nenabízejí? Třeba do atypického rámečku? 18x24? 16x22? jakýkoli jiný rozměr...?

  • Fotografie do průkazu veterána 6x9cm (máme na mysli automobilového) - nyní můžete objednat rovnou pod odkazem dole na stránce!

Dokážeme vyrobit jakýkoli formát fotografie, ale u nestandardních rozměrů je třeba, aby snímky byly pro nestandardní formát připraveny. 

POSTUP OBJEDNÁVKY NESTANDARDNÍCH FORMÁTŮ

  1. Fotografie nahrajte ke zpracování zásadně v režimu RUČNÍHO ZPRACOVÁNÍ.
  2. Fotografie nahrajte bez jakýchkoli úprav - nejlépe v samostatném kroku (v rámci jedné objednávky)
  3. Formát fotografií objednejte vždy v 1. větší velikosti, než bude požadovaný nestandardní formát - tedy např. pro formát 18x24cm objednejte 20x30cm, pro formát 14x20cm objednejte jako 15x21cm atd. V tomto případě se jedná pouze o orientační velikost.
  4. Do poznámky na konci objednávky napište skutečně požadované rozměry fotografií s jasným označením - tedy např.: 10 fotografií objednané jako 9x13 zpracovat na formát 8x12cm... Nebo jednoduše dopište názvy souborů a požadované formáty. 
  5. Takto označené fotografie náš grafik připraví tak, aby mohly být zhotoveny na požadovaný nestandardní formát. (Snímky se musí naformátovat na požadovaný formát při rozlišení 320 dpi)

Za grafickou přípravu formátu může být účtován poplatek, který bude upřesněn dle náročnosti a zejména množství po obdržení objednávky. Poplatek se pohybuje ve výši cca  3-10 Kč  za snímek, nejméně však 30,- Kč. Většinu jednoduchých úprav však vůbec neúčtujeme...

Pro další podrobnosti nestandardních objednávek, ceny a pod. volejte 384 321 077

chci objednat fotografie formátu 6x9cm

chci objednat fotografie formátu 7x10cm

chci objednat fotografie standardních formátů

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Naše online fotolaboratoř Kodak Express nabízí nadstandardní služby.

Víte že:

  • každou Vaši fotografie objednanou na fotoplátno pečlivě zkontrolujeme, dle možností upravíme a "vylepšíme". V případě jakéhokoli problémá Vás ihned kontaktujeme, špatná fotografie u nás nehrozí.
  • u nás můžete objednat i velkoformátovou koláž z více fotografií. Vaší představě se pokusí vyjít vstříct náš profesionální grafik. Tyto speciální objednávky vyřizujeme individuálně a vždy je třeba se s námi spojit telefonicky nebo mailem