Hrnek s fotkou

Úvodní strana >> Foto hrnky
  • Potisk fotohrnku z klasické digitální fotografie
  • Ruční kontrola kvality snímku
  • Expedice zpravidla do 24 hodin
  • Při objednávce většího počtu hrnků (10 a více od stejného motivu) lze domluvit individuální cenu

Fotka s osobním podtextem je velmi oblíbeným dárkem a hrnek na kávu je jednou z věcí, které denně používáme - doma nebo v práci. Spojit fotografii a pěkný hrneček potom znamená získat jednoduchý, ale milý dárek pro své blízké. Vyberte si některý z podkladových hrnků a digitální fotografii připojte online. Tak zvané fotohrnky jsou příjemným kouskem soukromí na vašem stole.

  • Pro větší komfort doporučujeme se zaregistrovat. Níže na stránce si přečtěte o výhodách pro přihlášené uživatele.
Hrnek s fotografií 250 ml BÍLÝOd148

Hrnek s fotografií 250 ml BÍLÝ

Oblíbeným fotodárkem jsou hrnky s fotografií. Hrnky lze potisknout jakýmkoli obrázkem a doplnit textem. Vhodné pro normální nebo i pro panoramatickou fotografii. Svou fotografii můžete doplnit textem.

Pokračovat
Hrnek LUX s barevným vnitřkem a fotografií 250 mlOd179

Hrnek LUX s barevným vnitřkem a fotografií 250 ml

Zvolte  z několika barevných variant nejvhodnější k vaší fotografii.  Fotografii můžete doplnit textem.

Pokračovat
Kouzelný hrnek s fotografií 250 mlOd229

Kouzelný hrnek s fotografií 250 ml

Obrázek se zázračně objeví po nalití horkého nápoje - různé barvy, standard černý, ale i modrý, tyrkys, magenta a červený. Fotografii můžete doplnit textem

Pokračovat
Keramický hrnek s fotografií MAXI - 400 mlOd199

Keramický hrnek s fotografií MAXI - 400 ml

MAXI hrnek 400ml.  Pořádný hrnek pro pořádnou  kávu. Krásný foto dárek s oblíbenou fotografií. Můžete doplnit jakýmkoli textem.

Pokračovat
Keramický hrnek Srdíčko Od199

Keramický hrnek Srdíčko

Keramický hrneček s ouškem ve tvaru srdce. Darujte s vlastní fotografií.

 

 

Pokračovat
Nerezový TERMO hrnek na cesty 250ml295

Nerezový TERMO hrnek na cesty 250ml

Originální dárek. Nerezové termo provedení. Hrnek lze potisknout jakýmkoli obrázkem. Maximální velikost obrázku je až 7,5x20cm - vhodné tedy pro normální nebo i pro panoramatickou fotografii.

Pokračovat
Plecháček smaltovaný bílý s fotografiíOd199

Plecháček smaltovaný bílý s fotografií

Tradiční plechový smaltovaný hrnek s bezpečným  lemem. V nabídce 2 velikosti a různé barvy lemu. Lze potisknou vlastní fotografií i doplnit textem.

Pokračovat
Keramický plecháček s fotografií 250 ml189

Keramický plecháček s fotografií 250 ml

Keramický hrnek imitující klasický plecháček s fotografií bílý lesklý. Hrnky lze potisknout jakýmkoli obrázkem a doplnit textem. Vhodné pro normální nebo i pro panoramatickou fotografii.

Pokračovat

Znáte kouzelné fotohrnky? Vaše fotografie se na nich magicky objeví teprve až po naplnění hrnku horkou kávou nebo čajem. Překvapte své blízké!

Zavřít

OK
1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Fotohrnek nemusí být obyčejný a fádní

Chcete někomu vážně udělat radost? Jednoduchá fotografie na bílém hrnku svůj účel splní, ale když přidáte zajímavější podklad a trochu fantazie ve fotoshopu, může být výsledek o hodně hezčí. Zpracováváme fotohrnky s jakýmkoliv obrázkem, pokud bude v dostatečném rozlišení a vhodném formátu.

Na fotohrnek nemusí přijít jen portrétní fotka

Většina zákazníků si nechává na fotohrnek vytisknout portrétní fotografii. Zejména na pracovním stole se potom fotohrneček s portrétem partnera nebo některého z dětí vyjímá dobře a představuje kousek domova v kanceláři. Velmi pěkně ovšem vypadají také hrnky s fotkou pejsků nebo kočiček. Pro milovníky domácích zvířátek může být taková odpolední káva příjemným momentem ve společnosti domácího mazlíčka, byť jen na fotografii.

To ale zdaleka nemusí být všechno. Fotka oblíbeného místa v přírodě, nebo třeba automobilu, který si jednou opravdu koupíte, až budou peníze, by na vašem pracovním stole měly mít také své čestné místo.

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz