Hrnky s vlastní fotografií

Úvod / Foto hrnky

hrneček s fotkou

Nejmilejší fotky denně na očích...

Fotka s osobním podtextem je velmi oblíbeným dárkem a hrnek na kávu je jednou z věcí, které denně používáme - doma nebo v práci. Spojit fotografii a pěkný hrneček potom znamená získat jednoduchý, ale milý dárek pro své blízké. Vyberte si některý z hrnků a digitální fotografii připojte online. Tak zvané fotohrnky jsou příjemným kouskem soukromí na vašem stole.


kontrola grafikem
informace o expedici
  expedice do 48 hodin

 vyrobeno v ČR

 

 

 

 

hrnek s fotkou

  • Potisk fotohrnku z klasické digitální fotografie
  • Ruční kontrola kvality snímku
  • Expedice zpravidla do 24 hodin
  • Potisk hrnků provádíme kvalitní termosublimací, která zaručuje vynikající výsledek a stálost barev
  • Pro větší komfort doporučujeme se zaregistrovat.

Každou Vaší fotografii náš grafik zkontroluje a upraví pro co nejlepší výsledek. Při jakémkoli problému se s Vámi spojíme.

hrneček s vlastní fotkou od 169 Kč

Hrnky s fotografií keramické BÍLÉ

Klasické keramické hrnky s fotografií v bílém provedení. Hrnky lze potisknout jakýmkoli obrázkem a doplnit textem. Vhodné pro normální nebo i pro panoramatickou fotografii. Jednoduše vyberte a nahrajte fotografie.

pokračovat ve výběru
Hrnky LUX s barevným vnitřkem a fotografií od 199 Kč

Hrnky LUX s barevným vnitřkem a fotografií

Můžete zvolit  z několika barevných variant fotohrnků nejvhodnější k Vaší fotografii.  Fotografii můžete doplnit textem i ozdobným rámečkem.

pokračovat ve výběru
Kouzelné hrnky s fotografií od 249 Kč

Kouzelné hrnky s fotografií

Obrázek se zázračně objeví po nalití horkého nápoje - různé barvy, standard černý, ale i modrý, tyrkys, magenta a červený. Fotografii můžete doplnit textem i ozdobným rámečkem

pokračovat ve výběru
Keramické hrnky s fotografií MAXI - 400 ml od 199 Kč

Keramické hrnky s fotografií MAXI - 400 ml

MAXI hrnek 400ml.  Pořádný hrnek pro pořádnou  kávu. Krásný foto dárek s oblíbenou fotografií. Můžete doplnit jakýmkoli textem.

pokračovat ve výběru
Keramický hrnek Srdíčko  od 245 Kč

Keramický hrnek Srdíčko

Keramický hrneček s ouškem ve tvaru srdce. Darujte s vlastní fotografií.

 

 

pokračovat ve výběru
Plecháček smaltovaný bílý s fotografií od 265 Kč

Plecháček smaltovaný bílý s fotografií

Tradiční plechový smaltovaný hrnek s bezpečným  lemem. V nabídce 2 velikosti a různé barvy lemu. Lze potisknou vlastní fotografií i doplnit textem.

pokračovat ve výběru
termohrnek s fotkou od 335 Kč

Termosky a termohrnky s fotografií

Parťák na výlet i do práce. Termosky a termohrnky z kvalitního nerezu s vlastním potiskem. Uchová nápoj jak horký tak studený. Doplňte svou fotografii a udělejte někomu radost.

pokračovat ve výběru
potisk nerezového hrnku od 345 Kč

Hrnky s fotografií NEREZOVÉ

NEREZOVÉ hrnky s fotografií v bílém provedení. Hrnky lze potisknout jakýmkoli obrázkem a doplnit textem. Vhodné pro normální nebo i pro panoramatickou fotografii. Jednoduše vyberte a nahrajte fotografie.

pokračovat ve výběru
1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Fotohrnek nemusí být obyčejný a fádní

Chcete někomu vážně udělat radost? Jednoduchá fotografie na bílém hrnku svůj účel splní, ale když přidáte zajímavější podklad a trochu fantazie ve fotoshopu, může být výsledek o hodně hezčí. Zpracováváme fotohrnky s jakýmkoliv obrázkem, pokud bude v dostatečném rozlišení a vhodném formátu.

Na fotohrnek nemusí přijít jen portrétní fotka

Většina zákazníků si nechává na fotohrnek vytisknout portrétní fotografii. Zejména na pracovním stole se potom fotohrneček s portrétem partnera nebo některého z dětí vyjímá dobře a představuje kousek domova v kanceláři. Velmi pěkně ovšem vypadají také hrnky s fotkou pejsků nebo kočiček. Pro milovníky domácích zvířátek může být taková odpolední káva příjemným momentem ve společnosti domácího mazlíčka, byť jen na fotografii.

To ale zdaleka nemusí být všechno. Fotka oblíbeného místa v přírodě, nebo třeba automobilu, který si jednou opravdu koupíte, až budou peníze, by na vašem pracovním stole měly mít také své čestné místo.

Nezapomeňte: nejlepší fotka je na papíře. Objednejte také papírové fotografie!