Vyvolání a tisk fotografií v cenách již od 1,95 Kč

Úvod / Digitální fotografie Kodak
  • Špičkový materiák KODAK ROYAL PAPER
  • Automatické nebo ruční zpracování
  • Prémiový fotopapír Kodak Royal
  • Expedice do 24 hodin
  • V kategorii nízkých cen naprosto ojedinělá kvalita
  • Pro větší komfort doporučujeme se přihlásit nebo zaregistrovat.

Díky nízkým cenám při automatickém zpracování a prémiovému fotomateriálu Kodak Royal Paper nabízíme nejvýhodnější vyvolání fotografií online na celém trhu. Při ručním zpracování naopak nastavujeme parametry vyvolání na míru každému snímku a tím dosáhneme za dobrou cenu exkluzivního výsledku.

Jak získat nejlepší cenu a další výhody?

 

Automatické zpracování  od 1.95 Kč

Automatické zpracování

Fotografie zpracovány v automatickém režimu jsou automaticky korigovány pro co nejlepší výsledek. Při automatickém vyvolání fotek však nedochází ke kontrole jednotlivých snímků.

Slevy u množství fotografií od 100ks se Vám zobrazí v závěru objednávky. Fotografie 9x13 již od 1,95 Kč, fotografie 10x15 již od 2,95

 

 

objednat
Ruční zpracování fotografií od 2.95 Kč

Ruční zpracování fotografií

Ruční zpracování je určeno pro všechny, kteří chtějí mít krásné fotografie. Nejdůležitějším prvkem před samotným zhotovením je kontrola každé fotky. Kažká fotografie je tedy kontrolována naším technikem.

Naši technici provádějí korekci světlosti, barevnosti a zejména správný výřez fotografií. Při jakémkoli problému se s Vámi spojí a navrhnou nejlepší variantu zpracování.

objednat
1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Vyvolání a tisk fotografií online - zvýhodněné ceny

Množstevní slevu na vyvolání fotografií online získáte u formátů 9 x 13, 10 x 15 a 13 x 18 cm od 100 ks v jedné zakázce, a to shodně u variant automatického i ručního zpracování. U automatu tak při 9 x 13 za tisk fotografie získáte na trhu ojedinělou cenu 1,95 Kč za kus.

Formáty nad 15 x 21 cm dostanete levněji při objednávce převyšující 25 kusů. U ruční úpravy snímků a formátů nad 20 x 30 cm Vám připravíme individuální rozpočet.

Tiskneme fotografie i profesionálním fotografům

Mezi našimi zákazníky jsou i umělečtí fotografové. Kvalita prémiového fotomateriálu Kodak Royal v kombinaci s manuálním nastavením při vyvolání fotografií dostane z vašich fotek maximum. Nechte to prostě na nás.

Registrujte se a čerpejte tak nadstandardní výhody

  • Objednávku vyvolání snímků můžete dokončit během 24 hodin i z jiného počítače
  • Nepropásnete slevy a akce v našem obchodě
  • Kdykoliv si můžete prohlédnout historii Vašich objednávek