Velkoformátové fotky

Tisk velkoformátových fotografií

Úvod / Velkoformátové fotky

Velkoformátové fotografie

velkoformátové fotografie

Z Vaší fotky uděláme FOTOGRAFII

  • Velkoformátový tisk klasické digitální fotografie s možnostmi mat i lesk
  • Ruční kontrola snímku
  • Speciální tvrdý fotopapír Ilford nebo Fomei
  • Neblednoucí pigmentové barvy odolné proti UV záření
  • Formáty až do 60 x 120 cm

Jako velkoformátové tiskneme fotografie od rozměru 40 x 50 cm až do maxima 60 x 120 cm. Protože velkoplošné fotografie slouží nejčastěji jako nástěnná dekorace, záměrně využíváme pevnější fotopapír (značky Ilfod nebo Fomei) a speciální barvy, které neblednou působením světla. Tisk samotné fotografie probíhá po důkladné kontrole kvality snímku za asistence technika, aby byla zaručena očekávaná kvalita.

Výrobcem deklarovaná životnost tisku je až 60 let!


kontrola grafikem
expedice do 48 hodin
  expedice do 48 hodin

mnoho formátů
výběr materiálu k výrobě
výběr materiálu

 vyrobeno v ČR

 30let zkušeností

 

 

 

 

Velkoformátové fotografie připravujeme k tisku pomocí profesionálních programů Photoshop a Topaz Labs  a díky tomu dokážeme dovést k dokonalosti i poměrně špatnou fotografii...a kdyby přesto něco drhlo, ihned Vás budeme kontaktovat a rozhodně Vám nevyrobíme zmetek.

Automaticky upravujeme kontrast, ostrost a barevné podání vždy s ohledem na původní záměr fotografa. Ostatní zásahy do snímku (retuše, ořez, převod do černobílé a pod.) provádíme pouze na výslovné přání zákazníka. Své přání jednoduše napište do poznámky na konci objednávky.

Tip: pokud máte problém s nahráním velkoformátových fotek do našeho systému, zašlete nám je přes službu uschovna.cz nebo jiné cloudové úložiště. Velikost nahrávaných velkoformátových fotografií bývá značná a může snadno přesáhnout limit pro nahrávání.

Níže na této stránce:

  • Ceny a rozměry realizací

Vložit fotky...

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Vyvolání a tisk velkoformátových fotografií - velikosti a ceny

Za velkoformátovou fotografii provedenou na tvrdý papír neblednoucími barvami, v matu nebo lesku, zaplatíte pouze 329 Kč za formát 40x50 cm. Celkově nabízíme osm dalších formátů tak, abychom uspokojili jakoukoliv objednávku. Největší rozměr velkoformátových fotografií v naší nabídce je 60x120 cm za 999 Kč. Při objednávce od 25 ks výš dostanete individuální cenu.

Velkoformátová fotografie jako netradiční dárek

Velkoformátový tisk vedle své primární úlohy v reklamním průmyslu získává čím dál větší popularitu i v interiérech domácností jako plakát nebo obraz na stěnu. Darujte fotografie svých dětí nebo oblíbeného mazlíčka jako netradiční dárek prarodičům, nebo si jako velkoformátovou fotku zvěčněte své oblíbené místo v přírodě. Víte, že umíme větší počet snímků spojit do panoramatické fotografie?

Proč velkoformátové fotografie objednávat z domova?

Registrací na našich stránkách dostanete vyjímečnou šanci dokončit rozpracovanou fotoobjednávku klidně i druhý den a z jiného počítače, navíc získáte informace o průběhu vypracování objednávky v reálném čase. Z pohodlí domova dnes můžete objednat velkoformátové fotografie bez cestování po městě a bez strachu, že se fotografie při dopravě pomačkají. Doručíme je podle domluvy během několika dní.