Velkoformátové fotky

Tisk velkoformátových fotografií

Úvod / Velkoformátové fotky

Velkoformátové fotografie

velkoformátové foto

  • Tisk z klasické digitální fotografie s možnostmi mat a lesk
  • Ruční kontrola snímku
  • Speciální tvrdý fotopapír Ilford nebo Fomei
  • Neblednoucí pigmentové barvy odolné proti UV záření
  • Formáty až do 60 x 120 cm

Jako velkoformátové tiskneme fotografie od rozměru 40 x 50 cm až do maxima 60 x 120 cm. Protože velkoplošné fotografie slouží nejčastěji jako nástěnná dekorace, záměrně využíváme pevnější fotopapír (značky Ilfod nebo Fomei) a speciální barvy, které neblednou působením světla. Tisk samotné fotografie probíhá po důkladné kontrole kvality snímku za asistence technika, aby byla zaručena očekávaná kvalita.

Níže na této stránce:

  • Ceny a rozměry realizací

Vložit fotky...

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Vyvolání a tisk velkoformátových fotografií - velikosti a ceny

Za velkoformátovou fotografii provedenou na tvrdý papír neblednoucími barvami, v matu nebo lesku, zaplatíte pouze 329 Kč za formát 40x50 cm. Celkově nabízíme osm dalších formátů tak, abychom uspokojili jakoukoliv objednávku. Největší rozměr velkoformátových fotografií v naší nabídce je 60x120 cm za 999 Kč. Při objednávce od 25 ks výš dostanete individuální cenu.

Velkoformátová fotografie jako netradiční dárek

Velkoformátový tisk vedle své primární úlohy v reklamním průmyslu získává čím dál větší popularitu i v interiérech domácností jako plakát nebo obraz na stěnu. Darujte fotografie svých dětí nebo oblíbeného mazlíčka jako netradiční dárek prarodičům, nebo si jako velkoformátovou fotku zvěčněte své oblíbené místo v přírodě. Víte, že umíme větší počet snímků spojit do panoramatické fotografie?

Proč velkoformátové fotografie objednávat z domova?

Registrací na našich stránkách dostanete vyjímečnou šanci dokončit rozpracovanou fotoobjednávku klidně i druhý den a z jiného počítače, navíc získáte informace o průběhu vypracování objednávky v reálném čase. Z pohodlí domova dnes můžete objednat velkoformátové fotografie bez cestování po městě a bez strachu, že se fotografie při dopravě pomačkají. Doručíme je podle domluvy během několika dní.