POPRUH NA FOŤÁK

Úvod / Blog / POPRUH NA FOŤÁK PRO RADOST Z FOCENÍ

RADOST Z FOCENÍ

Cílem každého amatérského i profesionální fotografa je neustále se zlepšovat a fotit lepší a lepší fotky. Neříkáme, že když změníte popruh na foťák, tak toho dosáhnete, rozhodně ale můžete mít z focení větší radost!

Co si budeme povídat, popruhy na fotoaparáty jsou módní doplněk. Někomu stačí obyčejný, jiný si rád pořídí kousek s designem, který ho nejlépe vystihne. Je jedno, jestli jste minimalista nebo rádi razíte v davu výraznými barvami. Je fajn, když má každý možnost vybrat si to svoje.

Popruhy na foťák

 

JAKÝ POPRUH NA FOŤÁK ZVOLIT?

Základním parametrem výběru fotopopruhu je to, jaký foťák doma vlastně máte. Jiný popruh se hodí na lehoučké fotoaparáty a další zase na těžkou zrcadlovku.

S lehkým foťákem nebo bezzrcadlovkou to budete mít asi nejjednodušší. Vybrat si můžete popruh čistě podle vašeho vkusu a preferencí - jednoduchý a lehoučký nylonový popruh, který je krásně měkký a velmi příjemný na nošení, pevnější popruh s bavlněnou podšívkou i robustnější kožený popruh.

Popruhy na fotoaparáty

Pro zrcadlovku je lepší pořídit si popruh s bavlněnou podšívkou. Popruh má i lehkou výztuž, která zajistí, že se vám nebude při focení kroutit a zařezávat do krku. Každý fotograf totiž ví, že pohodlí je při focení zásadní.

Profesionální fotografové často sáhnou po popruzích na dva fotoaparáty. Ty jim umožní mít dva foťáky neustále po ruce a střídat je podle toho, jaký záběr se zrovna naskytne. Řešit to jde samozřejmě i dvěma popruhy překříženými přes sebe, ale s koženými popruhy na to určenými je to prostě pohodlnější.

Popruhy foto

VYROBENO V ČR - S LÁSKOU A PEČLIVOSTÍ

Význam lokální výroby stále roste a zákazníci se mnohdy rozhodují i podle toho, kde byl výrobek vyroben. Můžete si koupit popruh vyrobený v Číně, pravděpodobně vás vyjde i levněji. Ovšem jeho uhlíková stopa bude mnohem větší, než když zainvestujete do popruhu vyrobeného v České republice. Navíc ta radost, kterou uděláte lokálnímu výrobci, když si koupíte jeho produkt, ta je prostě k nezaplacení!

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení