O nás

Úvod / Blog / O nás

Fotografie je náš svět

 

98%

zákazníků nás doporučuje

Expedice

do 24 hodin

Doručení

až domů

jejich spokojenost dokazují reakce na Heurece.cz Zakázku expedujeme zpravidla do 24hod (někdy i dříve). Znamená to tedy, že často máte svou zásilku již druhý den po objednání. Svou zásilku si můžete nechat poslat až domů nebo vyzvednout na stovkách odběrných míst.

Naše strategie je jednoduchá. Věříme, že klasická fotografie má i v dnešním digitálním světě své místo. Pocity při prohlížení pěkného rodinného fotoalba s často již “historickými“ snímky žádný monitor ani display mobilu nenahradí.

 

Naše firma byla založena roku 1991 a od té doby působíme stále na stejném místě a se stejným sortimentem. Důvod je prostý. Vedení Kodak Express – Pavel Körner a její zaměstnanci měli vždy jasný cíl a tím je spokojenost zákazníka. Jen tím se mohlo stát, že jsme výrazná obchodní stálice v širokém a dalekém okolí.

Naši základnu – kamennou prodejnu na pěší zóně v Jindřichově Hradci doplňuje již mnoho let internetový obchod, zaměřený zejména na zpracování fotografií, výrobu fotopláten, fotodárků a dalších „foto-výrobků“. Náš záběr působnosti je celá Česká republika a Slovensko. Naši pracovníci mají za sebou mnohaletou prodejní i fotografickou praxi – vždyť většina zde pracuje 15-20 let. Tato praxe a stálost dává záruku, že každá objednávka je u nás vyřizována s největší pečlivostí a odborností s důrazem na spokojenost zákazníka.

Tisíce Vašich objednávek jsou důkazem, že se nám to daří.

Děkujeme za Vaši důvěru.

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení