Online-fotografie.cz - KONTAKTY

Úvod / Kontakty

JSME TADY PRO VÁS JIŽ 30 LET !

Kodak Express

Foto Pavel Körner
online fotografie.cz
Panská 134/I
377 01 Jindřichův Hradec

IČO 11329416
DIČ CZ6407251488

otevírací doba: Po-Pa 8-17h, So 8,30-11h

tel.: +420 384 321 077
e-mail: info@fotokorner.cz

Bankovní spojení:
FIO banka a.s.

  • číslo účtu: 2200232825 / 2010

Na tento účet můžete bez obav zaslat platbu za objednávku např. při nepodařené platbě kartou. jako variabilní symbol uváďejte číslo vaší objednávky.

Tip:

  • Máte potíže se zasláním většího možství fotografií? Chcete jich třeba 1000 ks? Vypalte libovolné množství na CD, DVD nebo uložte na flashku  a zašlete na výše uvedenou adresu. Nebo využijte nějaké webové úložiště např. uschovna.cz. Doplňte údaje o požadavku na zpracování a svůj kontakt. Zaručujeme Vám cenové podmínky jako při objednání přes náš web.
     
  • Stejně tak nám můžete zaslat k vyvolání a zpracování fotografií Vaše klasické negativní kinofilmy. Filmy standardně vyvoláme  a zhotovíme fotografie dle Vašeho přání v internetových cenách.
     
  • Dokážeme též zhotovit fotografie z diapozitivních kinofilmů všech formátů vč.velkoformátových. U vyvolaných diapozitivů by neměl být film roztřihán na jednotlivá políčka.​

web kamenné prodejny www.fotokorner.cz

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

KODAK EXPRESS

Pavel Körner - FOTO

Pracemi okolo fotografie, zejména jejím zpracováním, se zabýváme již od roku 1991. Téměř neměnný personál firmy zaručuje dostatek zkušeností, aby jsme všechny Vaše požadavky okolo fotografie zvládli na jedničku. Pro zpracování a vyvolání vašich fotografií používáme nejmodernější techniku: digitální minilab Noritsu D32 vyvolává fotografie klasickou mokrou cestou, což je stále ta nejdokonalejší technika pro zpracování fotek s nejvyšší mírou archivační stálosti - fotografie tedy neblednou, nešednou, jsou po všech stránkách dokonale stálé. (zpracování fotografií)

Pro velkoformátový tisk používáme velkoformátovou tiskárnu Epson se stálobarevnými pigmentovými inkousty a kvalitním fotografickým papírem - to zaručuje velmi kvalitní fotografický tisk i opravdu velkých zvětšenin (velkoformátové fotografie)