Jak bezpečně zaplatit na internetu za zboží a služby

Úvod / Blog / Jak platit na internetu

Bezpečné internetové platby

Ač se to může někomu zdát nepravděpodobné, mnoho zákazníků se stále potýká s tím, jak zboží nebo své fotografie zakoupené v našem internetovém obchodě správně rychle  a hlavně bezpečně zaplatit. Zkusíme zde napsat jedoduchý návod, jak se s platbou za internetovou objednávku vypořádat.

V první řadě je třeba říci, že všechny online platby u nás probíhaji přes bezpečnou bankovní platební bránu GoPay. Všechny platby probíhají v bezpečném zašifrovaném prostředí, které vylučuje jakékoli zneužití zadaných údajů.

Platební karta

Nejjednodušší a nejvyužívanější platební metoda. Ihned po dokončení objednávky jste přesměrováni na bezpečnou stránku platební brány. Zde již stačí k předvyplněným údajům (částka a variabilní symbol) doplnit druh vaší karty a číslo karty dle pokynů na obrazovce. Po odeslání  Vám přijde potvrzovací SMS s unikátním kodem, který stačí zadat do pole potvrzení platby.

Tímto je platba hotova a Vy se můžete těšit na objednávku. Do mailu Vám zároveň dorazí potvrzení o provedné platbě.

Online platba převodem

Při této volbě máte dvě možnosti:

1) Zvolit přímo Vaši banku, z které chcete učinit převod, tedy přímo Servis24, FIO banku,KB nebo ČSOB . Po dokončení objednávky jste přesměrováni přímo na oficiální stránky zvolené banky, stačí se přihlásit běžným způsobem a potvrdit kompletně předvyplněný platební příkaz a platba je hotova. Do mailu Vám zároveň dorazí potvrzení o provedné platbě.

2) Online bankovní převod - ihned po dokončení objednávky jste přesměrováni na bezpečnou stránku platební brány GoPay.

 Ukázka obrazovky při volbě Online bankovní převod - zvolení své banky

Zde vyberete z nabídky svou banku a potvrdíte údaje o platbě. Následně jste přesměrováni přímo na oficiální stránky zvolené banky, stačí se přihlásit běžným způsobem a potvrdit kompletně předvyplněný platební příkaz a platbe je hotova. Do mailu Vám zároveň dorazí potvrzení o provedné platbě.

Platba dobírkou

​Při této volbě zaplatíte zásilku až při doručení - tedy přímo kurýrovi (poště). Tato volba je však zpoplatněna o náklady s tím spojené (50,-Kč)

Když se plaba nepovede...

Pokud dojde z nějakého důvodu k selhání platby po internetu - např. z důvodu přerušení spojení nebo prostě zrovna nemáte po ruce přihlašovací údaje - NIC SE NEDĚJE! Objednávku rozhodně nemusíte dělat znovu, v našem systému je v pořádku přijata. Vyčkejte na doručení potvrzovacího mailu, kde můžete platbu jednoduše znovu obnovit a zaplatit online nebo dle zaslaných údajů zaplatit klasickým bankovním příkazem.  Tento mail dorazí v průběhu několika minut až několika hodin - v závislosti na zvolené m typu platby.

A pro úplnost připojujeme údaje, kam platbu zaslat při selhání všeho ostatního:

Platby za objednávky můžete tedy  též zaslat na účet: 2200232825/2010 ,  VS: číslo objednávky. Pro dotazy máme zřízenou horkou linku 384 321 077 (po-pá 8-17h).

A pro ještě větší úplnost malé upozornění - pokud online platbu GoPay brány "otevřete" vícekrát a nedokončíte, vždy Vám přijde na mail upozornění o nedokončené platbě.

Příjemné objednávání a krásné fotografie přeje

Team online-fotografie.cz

 

chci objednat fotografie

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Online Fotosběrna Kodak Express

Vyvolání fotek přes internet - přináší svým zákazníkům možnost objednání digitálních fotografií pomocí internetu. Vyvolání fotografií tak můžete uskutečnit z pohodlí Vašeho domova. Digitální fotografie Vám budou zaslány poštou nebo si je můžete vyzvednout přímo na provozovně.
Používání fotosběrny je snadné a intuitivní, její ovládání zvládne opravdu každý. U každé stránky je pro Vás připravena nápověda, v každé fázi objednávky vyvolání fotek je možný návrat a úprava zadání.

Tisk fotografií provádíme  tzv."mokrou cestou" na digitálním zařízení Noritsu. Pro výrobu fotek používáme zásadně ten nejkvalitnější značkový materiál KODAK. I při objednání fotografií přes internet přistupujeme ke každé objednávce individuálně. Výrobou, zpracováním a tiskem fotografií se zabýváme již 25 let!

Kromě vyvolání fotografií v neposlední řadě nabízíme tisk fotek na plátno, rozličné fotodárky, fotky na hrnečky a mnoho dalšího z oboru fotografie. 

Vyvolat fotky si k nám dávají i profesionální fotografové. Podívejte se do sekce spolupráce.

Fotosběrna KODAK ESPRESS je Vám k dispozici 24 hod denně.