Objednejte fotodárky online

Úvod / Objednejte fotodárky online

fotodárky

Fotodárky s vlastní fotografií - vše na jednom místě

Můžete babičce darovat kytičku a pantofle...tátovi a dědovi kytičku a láhev vína...mamince kytičku a bonboniéru...

Kytka do týdne uvadne...
Pantofle už má babička troje...
Víno se vypije za večer...
Bonboniera...tak to pozor na figuru...

Zkuste darovat svým nejmilejším něco trvanlivého, osobního a originálního. Zde můžete najít inspiraci.

Vyberte z naší velké nabídky fotodárků. Fotodárek - to je užitečný předmět spojený s vlastní krásnou fotografií.
A věřte, že nic neudělá větší radost než dárek, kterým darujete kousek sebe.

 

vyberte fotohrnek    vyberte fotodárek

 

Jaká fotografie je na fotodárek nejvhodnější?

Neexistuje špatná fotka. I objektivně nepovedený snímek může mít právě pro Vás mimořádnou cenu, protože Vám připomíná nějaký nezapomenutelný okamžik. Narození dítěte, výlet s partnerem, první polibek...

Je ovšem fakt, že technicky by měla fotogtrafie na fotodárek splňovat alespoň základní technické parametry.

Rozlišení - nemusí být nijak zázračné, ale minimálně 1200 pixelů by delší strana měla mít. Jak to poznat. Nejjednodušeji lze zjistit ve vlastnostech souboru - kliknout na fotku pravým tlačítkem myši, dále vlastnosti a třetí záložka podrobnosti. Najdete rozměry  - např. 4128x2322 - tedy naprosto dostačující. Nevhodné pro tisk jsou snímky posílané mobilem např. přes aplikaci WhatsApp a pod. - jsou příliš zmenšené, než aby se daly kvalitně vytisknou.  Úplně jednoduchou pomůckou může být to, že by se obrázek měl na běžné obrazovce běžného počítače otevřít přes celou obrazovku. jakmile se zobrazí pouze někde ve středu obrazovky s bílými okraji, je pro tisk pravděpodobně příliš malý. 

Hrnky s vlastní fotkou

Zkuste ten nejoblíbenější fotodárek vůbec. Máte na výběr mezi malými i většími, bílými i barevnými, keramickými i plechovými hrnečky. Na každý hrneček můžete umístit nejen svou oblíbenou fotografii, ale i jednoduše doplnit text.  Navíc to celé můžete opatřit jedním z našich nabízených motivů a  dovést tak svůj fotodárek k dokonalosti. O kvalitu se rozhodně nemusíte obávat. Naši grafici jsou zkušení profesionálové, kteří rozumí svému řemeslu  a kdyby přece jen vznikl nějaký problém, ihned se s Vámi spojí. Nejvhodnější jsou obrázky situované na šířku - nejlépe se tak využije tisková plocha hrnku.

Polštáře s fotografií

Tak s tímto fotodárkem se můžete i mazlit... Polštářek má klasický rozměr 40x40cm a můžete objednat i pouze povlak. Vaši fotografii přizpůsobíme a upravíme pro co nejlepší výsledek. Fotografie bude na polštářku vytisknuta ve velikosti A4 a opět ji můžete doplnit textem a třeba zamilovaným motivem. Tím se stane Váš fotodárek originálním. Fotka může být jak na šířku, tak na výšku.

Přívěšek na klíče

Fotodárek, který bude mát obdarovaný stále u sebe. Malý rozměrem, velký významem. K přívěšku obdržíte navíc 2 fotografi o dokladové velikosti (3,5x4,5cm) přívěšek foto

 

zobrazit všechny fotodárky

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Víte že:

  • každou vaši fotografii určenou pro fotodárek pečlivě zkontrolujeme, upravíme velikost, aby výsledek byl co nejlepší. při jakémkoli problému Vás ihned kontaktujeme, takže se nemusíte bát žádných zmetků.
  • v roce 2018 jsme vyrobili několik tisíc zcela originálních fotohrnků a téměř stejné množství ostatních fotodárků.
  • v roce 2018 jsme náš web maximálně přizpůsobili pro objednání fotodárků i přes mobil.
  • díky kvalitě tisku fotografií můžeme používat prestižní označení Kodak Express.