Kalendáře z fotografií pro rok 2020

Úvod / Foto kalendáře

Fotokalendáře z vlastních fotografií 

Moderní a originální fotokalendáře pro netradiční oživení interiéru. Fotokalendáře jsou vhodné k zavěšení domů i do kanceláře. Fotokalendáře vyrábíme fotografickou cestou na kvalitní fotografický papír s vysokou barevnou stálostí fotografií.

Kalendář z vlastních fotek - Netradiční dárek

Oblíbenou formou fotokalendáře je nejčastěji vytvoření fotokalendáře s dětmi či vnoučaty pro prarodiče. Snímky z dovolené na kterou budete celý rok rádi vzpomínat a připomínat si nezapomenutelné okamžiky a to pomocí fotografií ve Vašem fotokalendáři. Oblíbené téma fotokalendářů bývá také často fotografie Vašeho zvířecího kamaráda, které mohou originálně dotvářet interiér domova.

Vytvořte si fotokalendář s vlastním fotografiemi během několika minut online.

Zvolte si níže Vámi požadovaný typ fotokalendáře a stiskněte tlačítko pokračovat.

Roční fotokalendář jednolistý  od 59 Kč

Roční fotokalendář jednolistý

Roční fotokalendář na šířku velikosti A3 a A4 je určen k pověšení popřípadě k zarámování.

pokračovat
Měsíční fotokalendář na výšku   od 299 Kč

Měsíční fotokalendář na výšku

Měsíční fotokalendář na výšku obsahuje s titulní stranou 13 fotografií. Měsíční fotokalendáře jsou k dispozici o velikosti A3, A4, A5 a jsou určeny k pověšení.

pokračovat
Měsíční čtvercový kalendář od 199 Kč

Měsíční čtvercový kalendář

Měsíční fotokalendář ve tvaru čtverec obsahuje 13 fotografií. Můžete si zvolit ze tří velikostí čtvercového fotokalendáře. Všechny kalendáře jsou určeny k pověšení.

pokračovat
Luxusní dvouměsíční kalendář na výšku od 399 Kč

Luxusní dvouměsíční kalendář na výšku

Dvouměsíční fotokalendář na výšku obsahuje 6 fotografií. Zvolit můžete ze dvou velikostí kalendáře. Oba formáty jsou určeny k pověšení.

pokračovat
1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení
 

Zpracování fotokalendářů

Ke zpracování každého fotokalendáře přistupujeme s maximální pečlivostí. Každou zaslanou fotografii graficky upravíme, tak aby byl konečný výsledek profesionální. Fotokalendáře jsou svázané kroužkovou vazbou s háčkem k zavěšení

Fotografie pro fotokalendář

Vyberte si Vaše oblíbené fotky a jednoduše si nechte vytvořit unikátní kalendář z vlastních fotografií. Fotografie z dovolené, oblíbené motivy, děti či různé akce mohou tvořit snímky ve Vašem fotokalendáři. Záleží pouze na Vaší fantazii, jaké fotografie si vyberete a zvěčníte.

 

   

Měsíční kalendáře z fotografií

Měsíční fotokalendáře patří mezi nejoblíbenější. Fotokalendáře nabízíme v různých velikostech a tvarech. Všechny formáty jsou určeny k pověšení. Fotokalendář velikosti A5 je se stojánkem určen k umístění na stůl. Pro výrobu měsíčního kalendáře je potřeba 12 až 13 fotografií.

Dvouměsíční kalendáře z fotografií

Dvouměsíční fotokalendáře jsou určeny pouze k zavěšení. Vybrat si můžete kalendář na šířku nebo na výšku. Pro tyto kalendáře je nutné dodat 6 fotografií.

Naše nabídka kalendářů z vlastních fotografií zahrnuje také roční kalendář k pověšení.