Digitální fotografie

Úvod / Digitální fotografie

Digitální fotografie vyvolání

Objednávky vyvolání digitálních fotografií expedujeme zpravidla do 24 hod


Vyvolání digitálních fotografií patří mezi hlavní činností naší společnosti. Naše online fotosběrna využívá technologií Kodak Express, které Vám zaručí vždy perfektní výsledky nejen při vyvolání digitálních fotek. Naše nabídka zahrnuje i další možnosti zpracování digitálních fotek např. vyvolání velkoformátových digitálních fotografií, fotokalendářů, panoramatických fotografií či fotografií na plátno.

Online digitální fotky

Naše online fotosběrna Vám přináší možnost objednání digitálních fotek  z pohodlí Vašeho domova. Naší předností je přímé nahrávání fotografií bez nutnosti instalace různých programů i bez nutnosti registrace. Digitální fotografie jsou dle Vašeho výběru zpracovány automaticky nebo ručně našimi techniky, kteří provádí kontrolu a úpravu jednotlivých snímků.

Dodání digitálních fotografií

Vyvolané digitální fotky si můžete vyzvednout přímo na provozovně v Jindřichově Hradci nebo Vám budou zaslány poštou. Objednávky zhotovujeme denně v sobotu i v neděli, tudíž nevznikají žádné prodlevy při expedici Vašich fotek.

Pro objednání pokračujte na Úvodní straně

 

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Online digitální fotky

Digitální fotky zpracováváme a vyvoláváme pomocí kvalitní technologie Kodak Express. Neváhejte a pořiďte se snímky v profesionální kvalitě.

Využijte našeho snadného a intuitivního ovládání internetové fotosběrny. V případě problémů s objednávkou Vašich digitálních fotografií nás neváhejte kontaktovat.

 

Proč digitální fotografie Kodak

  • Online digitální fotky z pohodlí Vašeho domova
  • Vysoká kvalita digitálních fotografií
  • Vyvolání fotografií již od 1,95 Kč
  • Sleva za 1. registraci
  • Rychlé dodání online fotografií
  • Online fotosběrna nabízí různé možnosti platebních metod